BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Ar verta pirkti mašiną miesto žmogui

Kaip parduoti seną automobilį?Dažnai matome skelbimus: superkame automobilius. Dažnai girdime apie tai, kaip vyksta automobilių supirkimas Kaune. Dar dažniau matome, kaip sveiko gyvenimo būdo šalininkai stengiasi palaikyti automobilių atsisakymo idėją. Daugybė žmonių tiesiog nori būti sveiki, jie pamąsto, ar jiems tikrai reikia mašinos, ar jiems pakanka tik to, kad jie gyvena savo gyvenimą su savomis kojomis ar net kokiu dviračiu. Taigi, šiandien klausiame jūsų. Gal jūsų mašinos vieta iš tiesų yra automobilių supirkimas Kaune. Mes ne superkame automobilius, ir ne reklamuojame tokių paslaugų. Tiesiog norime pasvarstyti, ar tikrai miesto žmogui yra reikalinga ir prasminga turėti automobilį. Nes gal tai visgi yra dalykas, kurio reikia atsisakyti dėl savo sveikatos ir ekologijos klausimų.

Kai gyveni centre

Vienas aspektas, dėl kurio gali reikėti atsisakyti automobilio, tai gyvenimas centre. Tada, kai žmonės dirba ten, kur gyvena, kada visi objektai yra lengvai pasiekiami kojomis arba dviračiu, visada kyla mintis, ar tikrai būtina tas automobilis. Dar vienas taškas jo neturėjimo pusėn – sunkus prisiparkavimas. Juk tokiose vietose, kaip Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos senamiestis, tikrai nelengva įsprausti kažkur savo mašiną nakčiai. Galų gale, net ir išvažiuoti iš kiemo, pravažiuoti pro siaurąsias miesto senamiesčio arterijas yra ne taip lengva. Taigi, gyvenimas centre nebūtinai reiškia, kad jums viskas yra labai gerai. Automobilio vairuotojams tai yra gana nepatogi vieta. O taip pat ir kelianti klausimą – ar jums tikrai reikia mašinos, kad ji čia užimtų vietą, jeigu realiai visur galite tiesiog nueiti pėsčiomis.

Kai visi vairuoja

Kitas klausimas, dėl kurio skatinama atsisakyti automobilių visame pasaulyje, tai tiesiog yra ekologija. Patikėkite, nesate vieninteliai, kuriems bus nuolat sakoma, kad seni automobiliai teršia orą, ir kad apskritai miestuose tas oras yra prastesnis, o jums reikėtų pasistengti pamąstyti, ar tikrai mašina būtina. Būna tokių šeimų, kur žmonės gyvena keliese, kur kokie trys suaugę žmonės šeimoje turi mašiną, nepaisant to, kad jiems gal net nereikia tų atskirtų automobilių. Šeimose tikrai labai dažnai žmonės per daug prisiperka mašinų. Juk visada galima ir pasiskaičiuoti bei realiai įsivertinti, kiek gi jums iš tiesų reikės kartų važiuoti kažkur, ir ar kitas šeimos narys negali lygiai taip kartu su jumis naudotis mašina. Taip sutaupysite ir ant mašinos išlaikymo, draudimo, technikinės, šiaip galimų gedimų remonto ir taisymo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *