BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

„Velux” stoglangių privalumai ir kaip juos įrengti

LangaiAr žinojote, kad vidutinis namas Jungtinėje Karalystėje net 90 % šilumos praranda per stogą? Įrengę "Velux" stoglangį, ne tik į namus pateks natūralios šviesos, bet ir padės sulaikyti šilumą bei sumažinti energijos suvartojimą. Jei svarstote, kaip padidinti savo namų energijos vartojimo efektyvumą, "Velux" stoglangis gali būti puikus sprendimas. Šie stoglangiai jau daugiau kaip 60 metų padeda žmonėms taupyti pinigus už energiją. Jie ne tik įneša natūralios šviesos į jūsų namus ir leidžia jiems jaustis šviesesniems ir erdvesniems, bet ir sumažina šilumos nuostolius žiemą, o vasarą – perkaitimą, nes efektyviai sulaiko šilumą. Skaitykite toliau ir sužinokite viską, ką reikia žinoti apie šiuos stogo langus prieš juos įsirengiant namuose. Velux stoglangiai matmenys ir Velux stoglandiai kaina – kiek jie kainuoja?

Kodėl turėtumėte įsirengti "Stoglangiai Velux" stogo langą?

Stogo langas gali padėti sutaupyti pinigų sąskaitoms už energiją. Jei norite pagerinti savo namų energinį efektyvumą, turėtumėte rimtai apsvarstyti galimybę įsirengti stogo langą. Stogo langas daug efektyviau sulaiko šilumą nei įprasti langai, nes turi didelę šilumos izoliacijos vertę (iki 10 kartų didesnę nei įprasti langai). Taip yra todėl, kad jis turi dvigubą stiklą, atskirtą vakuumu, o tai reiškia, kad jis labai efektyviai sulaiko šilumą. Kadangi stogo langas montuojamas virš stogo, jis padeda sumažinti šilumos nuostolius žiemą, sulaikydamas šilumą ir neleisdamas jai išeiti pro stogą. Vasarą stogo langas sumažina šilumos pritekėjimą, nes užstoja tiesioginius saulės spindulius ir sulaiko šiltą orą jūsų namuose. Velux stogo langai už gera kaina.

Kokie yra "Velux" stogo langų privalumai?

Stogo langas gali padėti sutaupyti iki 30 % sąskaitų už energiją. Jei ieškote būdų, kaip padaryti savo namus energetiškai efektyvesnius, stogo lango įrengimas yra puikus pirmas žingsnis. Stogo langas padeda sutaupyti pinigų sąskaitoms už energiją, nes efektyviai sulaiko šilumą jūsų namuose. Žiemą jis sulaiko šilumą jūsų namuose per stogą ir neleidžia jai išeiti pro stogą. Vasarą jis sumažina šilumos patekimą, nes užstoja tiesioginius saulės spindulius ir sulaiko šiltą orą jūsų namuose. Šių stoglangių izoliacijos vertė yra labai didelė, o tai reiškia, kad jie labai efektyviai sulaiko šilumą ir neleidžia jai išeiti pro stogą. Plačiau: https://www.agmeka.lt/stogo-langai puslapyje.

Kaip išsirinkti tinkamą "Velux" langą savo namams?

Renkantis stogo langą reikia atsižvelgti į keletą dalykų. – Dydis – kokio dydžio stogo lango jums reikia? Išmatuokite stogo lango angos ilgį ir plotį ir galėsite pasirinkti tinkamą dydį. – Vieta – Kur norite sumontuoti stogo langą? Velux stoglankiai kainos ir specialisto patarimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *