BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Patarimai, pirmą kartą atvykstantiems vairuotojams į Vilnių

Iš svetur į sostinę pirmą kartą atkankantiems svečiams, žinoma, aktuali bus ir automobilių nuoma Vilniuje. Ir tai gerai suprantama, juk norėsis patogiausiais būdais nusigauti ten, kur reikia. Tačiau šiame mieste vertėtų žinoti keletą dalykų.

Nuomos paieškokite iš anksto

Nuoma VilniujeTiek užsieniečiams, tiek svečiams iš kitų miesto, visada verčiau iš karto, iš anksto paieškoti geros automobilių nuomos https://www.turbonuoma.lt/ilgalaike-automobiliu-nuoma. Juk visgi prie oro uosto pateikiami pasiūlymai bus pabranginti, o būdami afekto būsenos, įkalbėti neaiškių nuomotojų, išsirinksite gal visai ne tai, ko norite ir ko reikia. Tad visiems, norintiems išsinuomoti automobilį Vilniuje, tikrai verta tą pradėti daryti bent šiek tiek iš anksto. Ir tai bus vienas geriausių jūsų sprendimų. Internete paieškoje ieškosite geriausių nuomos pasiūlymų ir juos tikrai rasite. Tuomet galėsite išsirinkti tai, kas jums patinka, rezervuoti, gal susitarti su tuo, kad jums atvežtų mašiną į aikštelę prie oro uosto ar kitur, per kur ketinate apsilankyti šalyje ir mieste.

Kai kur mokėjimas mokamas, kai kada ne

Kai jau pradėsite vairuoti išnuomotą mašiną, turėsite kažkur ją ir pastatyti. Senamiestyje ir visoje vadinamojoje spalvotoje zonoje stovėjimas yra mokamas darbo metu. Pastatysite ten mašiną, išeisite kad ir minutei – rasite baudos kvitą. Todėl vertėtų labai apdairiai elgtis ir pasistačius iškart susimokėti. Be to, galima atkreipti dėmesį, kad nuo vėlaus vakaro iki ankstaus ryto, per naktį, stovėjimas bus nemokamas. Žinoma, jeigu iš anksto nuomojatės automobilį, tuomet galite ir ieškodami viešbučio kambario paprašyti, kad būtų ir vieta, kur pasistatyti automobilį.

Apie eismo sąlygas

Atsargiai žiedinėse sankryžose. Mūsų žiedai ne visada visų piliečių suvokiami vienodai ir kirsti ištisinę žiedai – visiškai įprastas dalykas. Tad jeigu ir atvykote iš kokios ramios ir tvarkingos Vokietijos ar Belgijos, čia turėsite Vilniuje truputį persijungti į kitą režimą.

Atsargiai – autobusų ir TAKSI linija. Irgi svarbu atkreipti dėmesį, nes į šią juostą jums jokiu būdu negalima bus įsukti, kadangi ten važiuoja tik autobusai ir TAKSI. Jeigu ten atsidursite, gali būti, kad spūsties metu jūsų neįleis į kitą juostą ir galiausiai iš nugaros jums pyps troleibusas, o to tai jau tikrai nenorėtumėte.

Nepasiduokite spaudimui viršyti greitį. Visi jį viršija, bet nebūtina ir jums taip daryti. Būkite budrūs prieš perėjas, nes ne visos turi šviesoforus, žmonės kartais per jas tiesiog bėga be perspėjimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *