BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Paskolos, pajamos ir įsiskolinimai

Žmonės nori gyventi kuo turtingiau, jie nori susikurti sau kuo patogesnį gyvenimą, jie nori papramogauti: jie tiesiog nori mėgautis gyvenimu. Ko tokiam turtingam ir turiningam gyvenimui reikia? Kitaip sakant, ko reikia norint susikaupti sau kapitalą? Tam reikia pajamų. O pajamos yra dviejų rūšių. Vienos yra grynos pajamos, kurios neįpareigoja žmogaus. Tai yra su darbo santykiais susijusios pajamos, pasyvios pajamos iš investicijų ir panašiai. Bet būkime realistai, dauguma žmonių iš savo gaunamos algos tikrai nesukaups tiek turtų ir kapitalo, kad galėtų be problemų gyventi turtingai ir turiningai. Kas tokiems žmonėms lieka? Išeitis paprasta ir pasirinkimas aiškus: paskolos. Su paskolų pagalba žmogus gali gyventi turtingą gyvenimą čia ir dabar, nelaukdamas kada jam susikaups koks nors kapitalas alga po algos. Paskola tiesiog pagreitina visą taupymo procesą ir leidžia žmogui gyventi su ateities pajamomis šią dieną.

SkolosBet šitoje vietoje viskas turėtų būti aišku ir rašalo jai nešvaistysime. Visi supranta kaip veikia paskola: kažkas sutaupo kažkokį kapitalą ir nusprendžią jį įdarbinti paskolinant tiems, kurie to kapitalo neturi, bet nori jį turėti tą pačią minutę. Už šią paslaugą skolintojas ima savo nustatytą kainą (palūkanas), kurias pasiskolinęs žmogus turi mokėti už tai, kad pinigus gauna jų realiai neturėdamas. Čia jokių paslapčių tikrai nėra ir tas buvo aptarta milijoną kartų. Daug įdomiau yra aptarti kitą klausimą: kas nutinka po to?

Paskolą reikia grąžinti, bet ne kiekvienas tą visada supranta ir ne kiekvienas turi aiškų planą kaip tą padaryti. Tai priveda prie įsiskolinimų, kurie gali įsisenėti. O tada jau vargai vargeliai tokiam žmogui. Jo laimei dabar yra paskolos įsiskolinimams padengti, kurios gali padėti susitvarkyti su tokia bėda, bet geriau su ja apskritai nesusidurti. Tada nereikės ieškoti jokios paskolos įsiskolinusiems.

Pasiskolinti be pajamų – realu ar ne?

Bet realybėje viskas nėra taip paprasta. Kai kurie tiesiog nenori laukti kol po dešimties ar daugiau metų iš jų algų bus sukauptas kažkoks kapitalas ir bus galima pradėti gyventi turtingiau ir turiningiau. Tokia žmonių dalis šiandien turbūt sudaro mažumą visos visuomenės. Daug dažniau paskolų ieško kiti žmonės: tokie, kurie neturi jokių pajamų. Jiems paskola yra ne turtingo gyvenimo klausimas, bet elementariausio pragyvenimo ar išgyvenimo.

Todėl paklauskime: ar yra realu pasiskolinti be pajamų? Atsakymas čia nėra vienareikšmiškas. Anksčiau tikrai vienareikšmiškai tą padaryti buvo paprasta: kredito davėjai noriai suteikdavo paskolas bedarbiams, žmonėms be pajamų, pensininkams ir kitiems. Po daugelio pakeitimų, kurie nebuvo tokių žmonių naudai, dabar gauti paskolą be pajamų yra sudėtingiau. Tai vis dar įmanoma, bet tikrai daug sudėtingiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *