BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Paskolos iš tarpusavio skolinimosi platformų

Norite gauti paskolą iš žmonių, tačiau nežinote, ką jums vertėtų pasirinkti? Galvojate apie oficialius kreditorius? Tačiau taip pat esate girdėję, kad šiandien vis labiau populiarėja tarpusavio skolinimosi platformos? Tokiu atveju jums reikėtų labai atidžiai įvertinti daugybę skirtingų detalių, kad galėtumėte nuspręsti, kuris variantas jūsų atveju galėtų būti pats tinkamiausias ir labiausiai atitiktų jūsų asmeninius poreikius. Žinoma, nėra jokių abejonių, kad kiekvienas atvejis yra labai skirtingas, todėl visiškai suprantama, kad tai, kas tinka vieniems, gali visiškai netikti kitiems. Dėl šios priežasties jūs taip pat turite atsižvelgti ir į savo konkrečius lūkesčius bei numatytus tikslus.

Paskolos is zmoniuTuo tarpu, jei jūs nenorite įsipareigoti oficialiems kreditoriams ir mieliau paskolą gautumėte iš žmonių, tuomet jums galėtų pagelbėti populiariausios tarpusavio skolinimo platformos, kurių šiandieninėje Lietuvoje yra pakankamai daug. Tiesą sakant, tarpusavio skolinimosi platformos ir jų išduodamos paskolos iš žmonių jau seniai yra labai populiarios – tiek Lietuvoje, tiek ir kitose pasaulio šalyse. O tai reiškia, kad vartotojai turi labai didelę pasirinkimo laisvę ir gali be jokio vargo surasti jiems tinkančiomis sąlygomis pasižyminčias paskolas internetu.

Kaip bebūtų, jei jus domina tarpusavio skolinimosi platformos, nepamirškite kelių svarbių detalių. Visų pirma tokiose platformose pinigus skolina ne kas kitas, o patys žmonės, t.y. privatūs fiziniai asmenys. Tai reiškia, kad jei jūsų mokumas yra įvertinamas teigiamai ir jūs esate įtraukiami į paskolų prašančių asmenų sąrašus jūsų pasirinktoje tarpusavio skolinimosi platformoje, jums paskolą suteiks lygiai tokie patys žmonės kaip ir jūs. Žinoma, jie tokiose virtualiose platformose yra vadinami investuotojais. Tokiu atveju jums paskolą gali suteikti labai daug skirtingų žmonių, kurių kiekvienas skolins skirtingą pinigų sumą. Būtent dėl šios priežasties visa tai dar yra vadinama ir sutelktiniu skolinimu, kuomet tam pačiam žmogui reikalinga pinigų suma surenkama iš daugybės skirtingų investuotojų.

Tuo tarpu, jei jūs galvojote, kad tarpusavio skolinimo platforma yra kreditorius, labai klydote. Tai veikia tik kaip operatorius. Tai reiškia, kad tarpusavio skolinimo platforma ir jos valdytojai administruoja visą paskolos gavimo ir jos suteikimo procesą, tačiau įprastai nėra tarpininkai.

Taip pat klystate, jei manote, kad tokios sutelktinio finansavimo paskolos išduodamos taip pat lengvai kaip kitos greitos paskolos. Paminint tik vieną pavyzdį, paskolos bedarbiams nėra išduodamos nė per kur, nors kai kurie kreditoriai gali apie tai pagalvoti esant daliai kitų aplinkybių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *