BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Pasiruošimas ginekologinėms operacijoms

GinekologijaGinekoloinės operacijos moteriai visada būna didelis išbandymas. Tokie negalavimai nuolat siejasi su intymiais dalykais, turi įtakos moters pilnavertiškumo jausmui, savęs suvokimui, nors operacijos ir atliekamos su instrumentais ir priemonėmis, kurios tausoja moters organizmą, apsaugo kiaušides. Viena daugiausiai pasiryžimo, apmąstymų, ir daugybės atsakymų reikalaujanti operacija – nestumo nutraukimas, kurią atlikus, be abejonės, moteris vienaip ar kitaip apie tai galvos visą gyvenimą. Labai svarbu, kad prireikus, tokią operaciją atliktų tik profesionalūs specialistai, užtikrinantys, kad procedūra turėtų kuo mažiau padarinių moters fizinei ir psichologinei sveikatai ateityje. Medicinos centre Northway (nmc.lt) atliekamos kokybiškos ginekologinės operacijos, apie kurias šiandien straipsnelyje ir pakalbėsime.

Northway ginekologinės operacijos

Prieš kiekvieną ginekologinę operaciją būtina registruotis priešginekologinei konsultacijai, kurios metu chirurgas nustato moters būklę, nustato būtinos operacijos tipą, suderina procedūros subtilybes ir kainą. Viena iš dažniausiai atliekamų operacijų – ginekologinė laparoskopija. Tai chirurginė intervencija, kada per kelis nedidelius pjūvius pilvo sienelėje atliekami chirurginiai veiksmai. Operacija skiriama, kada moteris kurį laiką jaučia nežinomos kilmės skausmą pilvo apačioje. Jis gali atsirasti dėl negimdinio nėštumo, kiaušidžių navikų, cistų, nevaisingumo, endometirozės ir kitų priežasčių. Operacijos metu per tam tikrą angelę po pilvo siena prileidžiamas nedidelis anglies dvideginio dujų kiekis, dėl kurio pilvo sienelė pakeliama ir gydytojas turi galimybę geriau matyti vidaus organus. Į pilvo ertmę įleista kamera perduoda vaizdą į monitorių ir chirurgas gali nesudėtingai matyti pilvo vidaus organus. Tokia operacija nėra sudėtinga, pooperacinis laikotarpis yra daug trumpesnis negu po kitų chirurginių operacijų. Prieš procedūrą, kaip ir prieš visas intervencijas, kurioms taikoma pilna nejautra, reikia atlikti kraujo tyrimus, išsiaiškinti tikslų kraujo krešėjimo rodiklį, atlikti gliukozės ir kitus tyrimus. Pries laparoskopiją patariama apie 12 valandų nieko nevalgyti, o negerti – 6 valandas. Po operacijos moteris gali jausti sunkumą, nežymų skausmą pilvo apačioje, tačiau didelių skausmų jausti netirėtų. Kaip ri po daugelio operacių, po šios patariama pora savaičių sunkiai nedirbti, nesinaudoti vonia ir viešomis madymosi vietomis. Žaizdelės turėtų užsitraukti per savaitę ar dvi.

Kitos ginekologinės operacijos

Nėštumo nutraukimas teisėtai atliekamas iki 12 nėštumo savaitės ir jos bazinė kaina apmokama ligonių kasų. Siekiama, kad prieš priimdama tokį sprendimą, moteris gerai pagalvotų ir įvertintų savo žingsnį. Dažniausiai moterys ar poros pasiryžta nėštumo nutraukimui, nustatant vaisiaus apsigimimus arba pavojų moters sveikatai, išprievartavimo atvejais arba esant neplanuotam nėštumui. Specialistai teigia, kad Lietuvoje dar šiek tiek trūksta psichologinės pagalbos moterims, netikėtai pastojus. Dažnai atrodo, kad neplanuotas nėštumas gali apversti gyvenimą aukštyn kojom ir jos tiesiog nebegali adekvačiai vertinti savo situacijos. Histeroskopija – viena populiariausių ginekologinių operacijų, atliekama diagnozuoti arba šalinti gimdoje susidariusius gerybinius ir piktybinius darinius, imti gimdos gleivinės mėginius. Dažniausiai operacija skiriama po to, kai moteris kurį laika skundžiasi nereguliariomis mėnesinėmis, gausiu kraujavimu, skausmais. Dažnai kraujavimas būna toks gausus, kad stipriai sumažėja hemoglobino kiekis kraujyje, pakenkiama bendram moters imunitetui. Operacija atliekama histeroskopu, taikant pilną nejautrą. Pasiruošimas operacijai – toks pats kaip ir kitoms chirurginėms operacijoms su pilna nejautra. Kartais histeroskopija atliekama siekiant padidinti tikimybę pastoti, kadangi gimdoje susidarę polipai veikia absorbuojančiai ir neleidžia vaisiui vystytis. Jeigu odontologijos klinika Klaipeda Amberdenta siūlo kokybiškas dantų priežiūros ir gydymo paslaugas, tai Northway medicinos centras visų moterų laukia su įvairiais negalavimais ir garantuoja kompetetingą pagalbą, pooperacinę priežiūrą ir visus atsakymus į rūpimus klausimus, kuriuos kelia nėštumo nutraukimas ir kitos sudėtingos procedūros.

1 komentaras

  1. mokykla

    Tiek ginekolognės operacijos tiek nėštumas bei gimdymas kiekvienai moteriai visada būna didelis išbandymas, todėl butina tam pasiruošti. Manau nėščiųjų kursai geriausiai padeta susitaikyti su besikeičiančiu kūnu, babendrauti su kitomis besilaukiančiomis bei sužinoti atsakymus į kylančius klausimus dėl stebuklo laukimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *