BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Moderni plėvelė stogui

Šiais laikais viskas paremta efektyvumu – tai ypač atsispindi statybų sektoriuje. Tam, jog namai būtų ekonomiški ir efektyvūs, jų energinė klasė turi būti itin aukšta. Norint pasiekti aukštą energetinę klasę, turi būti naudojamos medžiagos, kurios yra naujoviškos ir efektyvios. Plevele stogui yra vienas iš tokių pavyzdžių – tik kokybiška plevele stogui gali užtikrinti viso pastato sandarumą.

Galite pagalvoti – kokio velnio stogui dar reikalinga plėvelė, juk tai ne šiltnamis? Nors iš pirmo žvilgsnio taip gali pasirodyti, tačiau realybė yra visai kitokia. Plevele stogui yra skirta tam, jog drėgmė ir oras nejudėtų per visas namo konstrukcijas. Kitaip tariant, ji veikia tarsi apsauginis skydas.

Plevele stoguiLabai svarbu ne tik pati plėvelė, bet ir teisingas jos panaudojimas. Neapsigaukite, savo rankomis to tikrai nepadarysite (nebent esate daug patirties turintis statybininkas, kuris specializuojasi stogų dengime) – geriau patikėkite šią užduotį savo srities žinovams. Matote, montuojant plėvelę ant stogo ją labai lengva pažeisti. Pažeidus plėvelę, pradingsta visos jos gerosios savybės, kadangi pro vieną, kad ir mažą tarpelį, į konstrukcijos vidų pradeda judėti tiek oras, tiek ir drėgmė.

Kaip išsirinkti meistrus, galinčius sumontuoti plevele stogui?

Planuojant savo namus ir jų statybą, niekuomet nesudėkite visų kiaušinių į vieną pintinę – tai labai prasta idėja. Mūsų nuomone, kiekvieną darbą turėtų atlikti savo srities profesionalai. Nors ir egzistuoja statybininkų kasta, kuri save identifikuoja kaip auksarankius ir visų galų meistrus, liaudyje yra labai geras posakis – tas kas tinka viskam, netinka niekam.

Tad visų pirma reikėtų kreiptis į tuos žmones, kurie specializuojasi būtent šiuose darbuose ir galėtų pateikti pavyzdžių. Pavyzdžiai visuomet yra geriausiai meistro darbą apibūdinantis dalykas. Pirmas dalykas susisiekus su potencialiu kandidatu į meistrus turėtų būti ne kaina už kvadratinį metrą, o klausimas apie jo patirtį ir jau atliktus darbus. Ar tikrai norite sutaupyti šiek tiek pinigų, tačiau turėti prastos kokybės rezultatą, kurį ateityje vis tiek reikės taisyti ir tai pareikalaus dar daugiau pinigų? Tikriausiai ne, todėl jei name planuojate gyventi bent 10 metų, nepagailėkite pinigų nei stogo plėvelei, nei ją montuosiančiam meistrui.

Kitas patarimas – nepulkite į pirmas pasitaikiusias rankas. Išsiuntinėkite užklausas skirtingiems meistrams ir paprašykite, jog jie jums pateiktų komerciniu pasiūlymus. Taip galėsite palyginti ne tik jų siūlomas kainas ir išsirinkti geriausią variantą, bet ir pamatyti kaip kiekvienas iš jų bendrauja ir žiūri į savo darbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *