BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Kokias padangas rinktis šaltuoju metų sezonu?

PadangosNeseniai išlaikius teises ir įsigijus pirmąjį automobilį gali kilti itin daug klausimų. Neretai vairuotojai nežino kada kokias padangas reikėtų naudoti. Šaltuoju metų sezonu galima rinktis kelis variantus. Visų pirma, žieminės padangos. Toks pasirinkimas yra pats geriausias, nes šios padangos yra tinkamos būtent šiam metų sezonui. Žieminės padangos gali būti įprastos arba dygliuotos. Pasirinkimas yra Jūsų. Galite rinktis ir tokias, ir tokias. Reikėtų atsižvelgti, jog paprastis padangos tinka ne tik žiemą, bet ir šiltuoju metų laiku. Tokiu atveju Jums nebus būtina itin skubiai keisti padangas. Visgi, žieminių padangų nereikėtų rinktis vasaros metu. Taip yra ne vien dėl to, nes jos nėra tokios saugios ir komfortiškos vasaros metu, bet ir todėl, jog greičiau susidėvės, nes nėra atsparios karščiui. Dygliuotas padangas reikia keisti iš karto, kai tik orai pradeda šilti. Dygliuotų padangų negalima naudoti vasaros metu. Kitas pasirinkimas yra universalios padangos. Tokios padangos yra tinkamos ir vasarai, ir žiemai. Jos turi itin daug privalumų. Visų pirma, nereikia keisti padangų kiekvieną sezoną. Taip pat ir tai, jog galima sutaupyti, nes reikia mažiau padangų, taip pat nereikia mokėti už padangų keitimą. Gerai ir tai, jog netenka ieškoti vietos, kur būtų galima jas palikti. Tiek žieminės, tiek universalios padangos yra puikus pasirinkimas šaltuoju metų laiku. Žiemą negalima naudoti tik vasarinių padangų. Tai neleidžia ir įstatymas. Nusprendus nekeisti padangų galite ne tik sukelti pavojų sau ir aplinkiniams, bet gali tekti ir mokėti baudą. Reikėtų gerbti įstatymus ir rinktis žiemines padangas arba universalias, tokiu atveju galėsite važiuoti saugiai ir komfortiškai.

Ar žieminės padangos yra brangesnės?

Padangų kaina yra itin įvairi. Vieni perka padangą už 20 eurų, kiti už 200 eurų, kiti moka 600 eurų ar net daugiau. Kiekvieno pasirinkimas kokią sumą mokėti už padangą. Visgi, padangos kaina lemia nemažai dalykų. Visų pirma, kiek laiko teks naudotis jomis. Jei perkate itin pigias padangas, reikia susitaikyti su mintimi, jog netrukus teks vėl pirkti padangas. Reikėtų atsižvelgti ir į tai, jog pigios padangos gali kelti pavojų. Negana to, jog gali tekti važiuoti su baime, pasitaiko, jog tokios padangos nėra komfortiškos. Žinoma, gali būti, jog kelionė nėra komfortiška ne dėl to, nes yra parinktos nekokybiškos padangos, gali būti, jog jos tiesiog netinka turimam automobiliui. Tiek vasarinių, tiek žieminių, tiek universalių padangų kaina yra panaši. Apie padangas: https://www.pirkitpadangas.lt/lengvuju-automobiliu-padangos/ziemines-padangos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *