BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Kodėl turėčiau pasinaudoti parama šilumos siurbliams įsigyti?

Šilumos siurblys – tai ekologiškas šilumos energijos gavimo būdas, galintis pakeisti iškastinį kurą ar kitus mažiau ekologiškus šaltinius. Šilumos siurblys – tai elektra varomas prietaisas, veikiantis kaip atvirkštinis šaldytuvas. Jis naudoja nedidelį kiekį elektros energijos, kad sutelktų šilumą iš lauko oro, dirvožemio ar požeminio vandens. Šį pašildytą vandenį galima naudoti šildymui ir karštam vandeniui ruošti namuose. Šilumos siurblys taip pat gali veikti su saulės kolektoriais saulės šilumai surinkti, todėl elektros energijos poreikis smarkiai sumažėja.

Yra trys pagrindinės priežastys, kodėl verta pasinaudoti parama šilumos siurbliams įsigyti:

  • Jūs neteršite aplinkos, jums ir jūsų kaimynams nereikės kvėpuoti dūmais ir suodžiais, nes šildymas bus atliekamas naudojant švarią energiją iš aplinkos ir elektrą – be degimo produktų (CO2).

  • Naudodami šilumos siurblį galite sutaupyti iki 80 % šildymo išlaidų, palyginti su tradiciniu kuru. Elektros energijos kaina yra stabili ilgą laiką, todėl jums nereikia nerimauti dėl kainų svyravimų, susijusių su nafta ar dujomis.

  • Šilumos siurblys yra paprasta, patikima ir efektyvi sistema. Ji nereikalauja daug priežiūros ir veikia kaip jūsų šaldytuvas – tik atvirkštine tvarka.

Kas gali pretenduoti į APVA paramą šilumos siurbliams įsigyti?

Paramą gali gauti tik fiziniai asmenys, tiek individualių gyvenamųjų namų savininkai, tiek daugiabučiuose gyvenantys asmenys.

Individualių namų atveju parama gali būti skiriama vienam būstui vienam namų ūkiui.

Namų ūkis apibrėžiamas kaip grupė žmonių, kurie gyvena kartu ir dalijasi maistu bei kitomis namų ūkio išlaidomis. Namų ūkiui priskiriamas paramos prašantis asmuo, jo sutuoktinis arba partneris, išlaikomi vaikai ir kiti asmenys, gyvenę su šiuo asmeniu tame pačiame būste ne mažiau kaip 9 mėnesius per metus iki paraiškos pateikimo.

Valstybės skiriama parama šilumos siurbliams gali būti naudojama toms šildymo sistemoms, kurios būtų skirtos šildymui ir (arba) karšto vandens gamybai, įsigyti.

Parama negali būti panaudota esamo šilumos siurblio, įrengto jūsų būste iki 2019 m. sausio 1 d., atnaujinimui ar pakeitimui. Tačiau ją galite naudoti kitokio tipo šilumos siurbliui (pvz., oro, o ne žemės šaltinio) nei jau įrengtas šilumos siurblys įsigyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *