BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Rezervuokite automobilį ilgalaikei nuomai

Galbūt planuojate važiuoti į Lenkiją įsigyti reikiamų prekių? O gal norite pakeliauti po Lietuvą? Tokiais atvejais jums pravers ilgalaikė automobilių nuoma. Didesniame automobilyje gali važiuoti kelios šeimos ir dar liks vietos daugybei prekių. Susimetę kelis eurus, galėsite smagiai pakeliauti ir pirkti viską, ko širdis geidžia.

Išsinuomoti automobilį galite internetinėje svetainėje adcrent.com. netrukus paaiškinsime kaip tai padaryti.

Registracija

Pirmą kartą registruojantis internetinėje svetainėje jums reikės pateikti savo elektroninio pašto adresą, telefono numerį, įkelti profilio nuotrauką, parašyti adresą. Taip pat turėsite pateikti asmens tapatybės kortelę ir vairuotojo pažymėjimą, įvesti mokėjimų kortelės duomenis.

Baigę registraciją galite pradėti ieškoti automobilio.

Ilgalaikė automobilių nuomaSuraskite savo transporto priemonę

Internetinės svetainės pirmame puslapyje įveskite vietą, kurioje norite pasiimti automobilį, nuomos laiką. Įvedus šiuos duomenis, jums bus rodomos laisvos transporto priemonės ir pagrindinė informacija – gamybos metai, kuro sąnaudos, nuomos kaina. Ilgalaikės automobilių nuomos kaina parai galėtų būti apie 50 eurų, tačiau rezervuojant ilgesniam laikui kaina atitinkamai mažėja.

Pasirinkus automobilį, jį galite apdrausti, taip išvengsite finansinių nuostolių atsitikus įvykiui kelyje. Patvirtinkite rezervaciją. Netrukus gausite elektroninį laišką, kuriame savininkas patvirtins jūsų rezervaciją, tada galėsite susisiekti su juo žinute.

Atvykite į vietą, kurią nurodėte rezervacijos metu ir susitikę su automobilio savininku pasirašykite sutartį. Taip pat perduokite jam PIN kodą, kurį savo paskyroje įvedęs savininkas pradės priėmimo procedūrą. Jeigu automobilis atitinka visą aprašymą, jūs patvirtinate informaciją ir pradedate nuomą.

Ilgalaikės automobilio nuomos pabaiga

Jeigu automobilį nuomojate ne iš „ADCRent“ įmonės, jo savininkas nustato, į kokias valstybes galite važiuoti. Jeigu nuomojatės iš įmonės, jūs galite keliauti po Lietuvą, Latviją, Estiją ir Lenkiją. Taigi, telieka pasiimti gerą nuotaiką ir leistis į kelionę.

Ilgalaikė automobilio nuoma patogi tuo, kad nereikia pirkti automobilio, kai jo prireikia tik retkarčiais. Taip pat nereikia rūpintis jo išlaikymu – technine apžiūra, draudimu, sezoniniu ratų keitimu. Pasinaudojus paslauga, grąžinkite transporto priemonę į tą pačią vietą, iš kurios paėmėte. Susitikę su savininku užbaigsite grąžinimo procedūrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *