BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Kaip keitėsi televizorių pasaulis

KainosAr dažnai pagalvojame apie tai, kad televizorius ir apskritai televizijos evoliucija yra labai senas, ilgą istoriją turintis dalykas. Apie televizorių pokyčius gali kalbėti ir mūsų vyresnioji karta, kuri pirmoji įsigijo televizorius. Televizorių evoliucijos istorija apima daug sričių.

Televizoriaus statusas

Kai tik atsirado pirmieji televizoriai, tai buvo neabejotinas prestižas turėti tokį namie. Jeigu kažkas kaime ar mieste turėdavo vieną, į tuos namus susirinkdavo daug žmonių, ir jie vakare žiūrėdavo televizorių. O tos šeimos vaikaimokykloje neabejotinai būdavo žinomi kaip šeimos, kuri turi televizorių. Tačiau juk tas statusas drauge ir šiek tiek juokingas. Iš tiesų, juk dabar niekas taip negalvoja. Tas statusas buvo dėl to, kad kadaise televizoriai buvo pats naujausias, revoliucinis atradimas. Vėliau viskas keitėsi, kaip ir tokie dalykai, kaip televizoriaus reikšmė. Greitai visi užsikrėtė televizorių manija ir visiems jį reikėjo turėti namie. Keletą dešimtmečių televizoriai buvo būtini namuose ir būdavo nesuvokiama, kaip kažkas gali jų neturėti. Juk tai buvo ir efektyviausia informavimo priemonė, kas be ko. Nespalvotus pakeitė spalvoti, ir tai taip pat tapo statuso pokyčiu. Tačiau prieš porą dešimtmečių sprogus interneto bombai bei atsiradus lengvai įsigyjamiems kompiuteriams, televizoriaus statusas labai pasikeitė. Jo įvaizdžiui pakenkė ne tik konkuruojanti priemonė, bet ir prastą reputaciją turintys televizijos kanalai, įvairūs ne patys geriausi rodomi kanalai, prastos lėkštos laidos, pastebėjimas kad kartais televizija ne informuoja, o iškraipo faktus. Dabar televizorius jau nebeturi tokio gero statuso, kokį kažkada turėjo.

Technologiniai patobulinimai

Laikui bėgant keitėsi ir pati technologija. Jeigu iš pradžių televizoriai turėjo gaubtą stiklinį ekraną, dabar dažnai mums kokybišką vaizdą užtikrina plokščiaekraniai televizoriai, turintys LED vaizdo rodymo sistemas. Be to, atsirado distancinio valdymo pultai, taip pat ir televizorių formatai labai pasikeitė. Jeigu kažkada jie būdavo milžiniški, stovėdavo ant spintelės, tai dabar būna ploni, lengvi, kai kurie iškart gaminami taip, kad būtų tiesiog pakabinami.

Dabar ir seniau

Ką čia ir belyginsi – ir taip viskas aišku. Faktas tik tas, kad televizoriai iš rinkos tikrai nedingo. Nors daug žmonių naudojasi įvairioms reikmėms kompiuteriais, tačiau galiausiai viskas pakrypsta taip, kad kiekvienas namuose nori ir nuostabaus didelio ekrano, kurį užtikrinti ir gali tik geri LED bei LCD ekranai. Juos turėdami, žmonės gali ramiai atsiriboti nuo kompiuterio dirgiklių ir stebėti pasirinktus vaizdus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *