BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Parudok savo daiktus internete – uždirbk ir taupyk vietą

SkelbimaiDažnai pamirštame, koks geras įrankis yra nemokami skelbimai. Juk tiesiog įdėję savo nereikalingų daiktų nuotraukas ir jų aprašymus, paskleidę šią žinią internete galime sulaukti puikaus efekto: mūsų daiktai gali būti sėkmingai parduoti, nebesivolioti namuose po kojomis, turėti savo naują vietą, būti naudojami, o mums atliks pinigai.

Kodėl neparduodame nenaudojamų daiktų?

Tačiau, net ir kai žinome apie tai, kad kažkur gali būti patalpinti nematomi skelbimai, kai tai yra visiškai aišku, vis tiek dažnai to nedarome. Kokios tokio abejingumo priežastys? Gali būti, kad daug žmonių tiesiog tingi vargintis ir atitinkamai tvarkytis su savo daiktais. Gali atrodyti tiesiog per daug vargo kažką tokio tvarkyti ir daryti, kai ir taip esą yra ką veikti. Taigi, taip pas mus ir susikaupia daiktų. Kiti kartais galvoja – o ką, jeigu man dar reikės šio daikto. Ką, jeigu aš vėliau turėsiu tokią mašiną, kuriai tiks šios padangos? Tai turėsiu iš kažko pirkti brangiau, kai dabar turiu pigiau nusipirkęs, taigi užima tik pusę garažo, man netrukdo. Kiti galbūt jaustųsi nejaukiai beveik neturėdami daiktų, nes daug daiktų turėjimas jiems tarsi įrodo, kad jie kažką tikrai turi.

Geriausios priemonės parduoti daiktus

Tad jeigu jūs visgi nutarėte, kad nenorite turėti tiek daug daiktų pas save, metas juos parduoti. Geriausias būdas tą padaryti – nemokami skelbimai internete. Sudedate visą informaciją į internetą ir leidžiate žmonėms sužinoti, kokius daiktus jūs parduodate. Vėliau kažkas paskambina, nuperka, ir niekuo rūpintis daugiau nereikia.

Privalumas – lieka vietos

Dar vienas privalumas – lieka namuose pakankamai vietos. Pagalvokite, kai pirkote arba nuomojotės šį būstą, kaip mąstėte apie jo erdvės poreikius? Galvojote, kad būtų gerai, jeigu tilptų tiek ir tiek vaikų, suaugusiųjų, keli baldai. Bet ar planavote paskirti 10 kvadratinių metrų savo stovinčiam ir nenaudojamam šlamštui? Tikriausiai neplanavote, dėl šios priežasties verta pasilikti daugiau vietos sau, o tam, kas stovi nereikalingi, tos vietos nepalikti. Mūsų gyvenimas tampa daug geresnis, kai turime daugiau laisvos erdvės.

Privalumas – žinote, ką tikrai turite

Aišku, yra puiku ir laikytis asketiškumo bei tiksliai žinoti, ką jūs turite, o neturite. Tuomet nekils norų ir kažko papildomai prisipirkti, nes turėsite prieš akis vaizdą – ką turite, ko ne.

Privalumas – pinigai

Be abejo, malonu gauti pinigų. Gal kažkam nepatiks, kad gavo daugiau negu kadaise sumokėjo, bet palyginus su niekuo, tai vis tiek yra daug!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *