BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Naujos statybos butai ir komercinės patalpos Vilniuje

Šiuo metu labai daug naujos statybos butų ir patalpų statoma Lietuvos sostinėje. Butai ir komercinės patalpos Vilniuje siūlomi įvairiuose rajonuose ir įvairių dydžių, išplanavimų, ir kt. Jei ieškote naujo būsto ar patalpų savo darbinei veiklai, tai turite žinoti kaip neapsirikti ir išsirinkti tinkamai.

Komercija VilniusPerkant nekilnojamąjį turtą, nepriklausomai nuo jo paskirties, reikia išskirti tam tikrus svarbius aspektus, kurie padės nesuklysti. Vienas iš svarbiausių yra tikrai ne kaina. Ir klysta tie, kurie mano, kad reikia pirkti kuo pigesnį butą ar patalpas. Kaina tikrai neturėtų būti lemiamas kriterijus. Dažnai už itin mažos kainos slypi kas nors, kas ją lemia, nors dažnai bandoma nuslėpti trūkumus. Pavyzdžiui, galima rasti pigų naujos statybos butą, tačiau ieškant tokios mažos kainos priežasčių galima išsiaiškinti, kad tai yra labai prastas rajonas, kuriame netoliese yra gamykla ar itin triukšmingi kaimynai, kurie dar ilgai nežada išsikraustyti.

Svarbiausias patarimas – išsirinkit tinkamą vietą. Vieta labai svarbi. Reikia pagalvoti ar vieta tinkama. Kokie aplink objektai? Kas svarbu jums? Ypatingai svarbi vieta tampa, kai įsigyjamos komercinės patalpos. Darbui skirta vieta turi turėti patogų susisiekimą, strategiškai arti įvairių svarbių objektų, patogus susisiekimas ir t.t. Ieškant buto taip pat svarbu, kad būtų patogu ir netoli nuvažiuoti ar nueiti iki tokių objektų kaip parduotuvė, vaistinė, poliklinika, vaikų darželis ar mokykla, sporto klubas ir pan.

Kitas svarbus patarimas – kokybė. Labai svarbu, kad patalpos ar butas būtų pastatytas iš kokybiškų medžiagų bei būtų tinkamai apšiltintas. Nuo to priklauso ne tik tai, kad jums nereiks ilgai rūpintis remontu, bet ir tai, kad šildymo sąskaitos maloniai džiugins. Jei pastatas bus blogai apšiltintas, nesandarus bei pasirinktos pigios ir nekokybiškos statybinės medžiagos, tai netrukus sulauksite ne tik didelių sąskaitų už šildymą, bet ir sutrūkinėjusių ir pelėsiu pasidengusių sienų, sugedusių langų ir durų mechanizmų, prakiurusio stogo ir t.t. Be to, svarbu ir tai, kad darbus atliktų patyrę statybininkai ir apdailininkai. Nuo to taip pat priklauso galutinis darbų atlikimas ir kokybė.

Visai nesvarbu ar jums reikia naujos statybos buto, ar naujos statybos komercinei veiklai skirtų patalpų – svarbiausia išsirinkti tinkamai. Atsižvelkite ne tik į vietą, kur gyvensite ar dirbsite, bet ir į tai, kad statyba būtų kuo kokybiškesnė. Tai labai svarbu. Tik tuomet galėsite mėgautis savo pirkiniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *