BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Ilgalaikės paskolos: kaip pasiskolinti būstui

Ilgalaikes paskolosKai vartotojams reikia ilgalaikės paskolos, įprastai jie galvoja apie kreipimąsi į šiuolaikines kredito bendroves. Tiesą sakant, tai yra pats greičiausias ir lengviausias būdas gauti norimo dydžio paskolą. Kita vertus, puikiai suprantama, kad šiuo atveju turima galvoje naudojimąsi internetiniais kreditorių tinklalapiais, kadangi tik tokiu būdu paraišką ilgalaikei paskolai gauti galima pateikti lengviausiai ir sparčiausiai. Žinoma, šiomis dienomis finansinių paslaugų rinkoje yra labai daug kreditorių, kurie savo klientams taiko pačius įvairiausius paskolų pasiūlymus, todėl jei jūs norite pasinaudoti pačiu tinkamiausiu ilgalaikės paskolos variantu, neturėtumėte pamiršti, kad pirmiausia jums vertėtų labai daug laiko ir pastangų skirti kreditorių taikomų pasiūlymų peržiūrai ir palyginimui. Kai tai padarysite, tuomet kur kas lengviau atrasite tai, ko ieškote. Taigi, kad visą tai padaryti jums būtų dar paprasčiau, pateiksime keletą labai naudingų ir praktiškų patarimų.

Kaip jau supratote, jums vertėtų pasinaudoti internetu. Jei norite, kad visas pasirinkimo procesas būtų dar lengvesnis, galite apsilankyti internetiniuose rekomendacinio pobūdžio tinklalapiuose, kuriuose yra pateikiami kreditorių sąrašai. Tokie internetiniai tinklalapiai padeda kur kas lengviau atrasti jums tinkančius kreditorius, kurių pasiūlymai atitinka jūsų lūkesčius. Bet kuriuo atveju, nepamirškite atsižvelgti į ilgalaikei paskolai taikomą palūkanų normą ir grąžinimo terminą. Be to, labai svarbu įvertinti ir papildomus paskolai taikomus mokesčius, kurie taip pat gali padidinti bendrą paskolos vertę. Taigi, jei kruopščiai ir tinkamai įvertinsite visą šią informaciją, atrasti tai, ko ieškote, bus lengviau.

Ilgalaikis refinansavimas

Viena iš ilgalaikių paskolų rūšių – refinansavimas. Jis leidžia konsoliduoti keletą greitųjų kreditų ar vartojimo paskolų į vieną didelę paskolą. Tai sumažina kliento išleidžiamus kreditų aptarnavimo resursus. Klientas sutaupo laiko atlikdamas tik vieną mėnesinę kredito įmoką bei sutaupo pinigų, nes refinansuojami kreditai galutiniame rezultate būna pigesni nei atskirai apmokamų greitųjų kreditų suma.

Tokia paslauga visada būna ilgalaikė. Ilgalaikis refinansavimas leidžia klientui sutaupyti, o kreditoriui – gauti naują klientą bei didelę sumą kredito įmokų. Kad refinansavimas yra viena iš ilgalaikių paskolų rūšių turėti būti sufleruojama to fakto, kad refinansavimas retai kada būna mažų sumų. Dažniausiai pasitaikančiais atvejais refinansuojamų paskolų sumos siekia net iki kelių dešimčių tūkstančių eurų. Sumos iki tūkstančio eurų retai kada yra refinansuojamos.

Tarp visų ilgalaikių paskolų rūšių, refinansavimas yra viena iš populiariausių. Jos populiarumas nuolatos auga, augant žmonių įsiskolinimams. Pati populiariausių ilgalaikių įsiskolinimų rūšis – būsto paskolos. Būtent apie jas ir pakalbėsime kiek detaliau.

Paskola būstui

Suprantama, kad tikrai ne kiekvienas vartotojas turi tiek daug asmeninių santaupų, jog galėtų įsigyti nuosavą būstą. Tiesą sakant, šiomis dienomis labai didelė dalis mūsų šalies gyventojų gyvena nuomojamuose būstuose. Kaip bebūtų, jei tokiais atvejais norima įsigyti nuosavą būstą, tuomet neišvengiamu sprendimu tampa paskola būstui, dėl kurios įprastai yra kreipiamasi į komercinius bankus. Žinoma, būsto paskolų rinka šiandien yra labai didelė, todėl jei ir jums yra reikalinga paskola būstui, galite net neabejoti, kad atrasite pasiūlymą, kuris kuo puikiausiai atitiks jūsų išskirtinius lūkesčius. Kita vertus, jei planuojate jūsų pasirinktiems kreditoriams įsipareigoti ilgam laikui, tuomet būtina labai daug dėmesio skirti paskolų paieškai ir jų palyginimui. Kuo daugiau dėmesio tam skirsite, tuo lengviau jums bus pasirinktai tai, kas atitinka jūsų lūkesčius.

Taigi, pirmiausia jums vertėtų pasinaudoti internetu ir įvertinti dabartinę būsto paskolų rinką. Kaip jau supratote, kreditorių bus ne vienas ir ne du, todėl tikrai nevertėtų pulti imti pirmą jums pasiūlytą paskolą būstui. Labai atidžiai ir kruopščiai palyginkite skirtingus variantus, o tuomet nuspręskite, kuri paskola būstui jūsų situacijoje galėtų tikti geriausiai. Be abejo, šis procesas gali šiek tiek užtrukti, kadangi tai nėra greitoji paskola ar kitas panašus jai prilyginamas finansinis įsipareigojimas. Todėl jei jūs nenorite priimti neteisingo sprendimo, skirkite kaip įmanoma daugiau pastangų ir galiausiai pasinaudokite pačia palankiausia paskola būstui.

Taip pat labai svarbu, kad jūs atrastumėte ir jūsų lūkesčius kuo puikiausiai atitinkantį būstą, kuriame planuojate gyventi daugelį metų. Juk jei jūs įsipareigosite bankui ir daugybę metų mokėsite jums suteiktos paskolos grąžinimo įmokas, negalėsite kada panorėję savo būstą parduoti. Trumpiau tariant, jūs turite būti tikri, kad jūsų pasirinktas ir perkamas būstas yra būtent tai, ko jums reikia ir tai, kas gali atitikti jūsų skonį. Norint neprašauti pro šalį, vertėtų pasinaudoti įvairiais internetiniais nekilnojamojo turto skelbimų tinklalapiais, kuriuose kasdien yra publikuojama daugybė įvairių skelbimų. Jei tam skirsite pakankamai daug savo laiko, galiausiai tikrai atrasite būstą, kuris jums tinka ir patinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *