BigBank BigBank suteikia greituosius kreditus iki 10000 Lt. Kreditai suteikiami sumažintomis palūkanomis ir pailgintais terminais. BigBank kreditų rinkoje jau penkerius metus ir turi per 500 000 pasitikinčių klientų.
Lankytojų vertinimas: Vertinimas

Metų archyvas: 2015 m.

Gyvenu prie miško

Kai išsikrausčiau gyventi prie miško, niekas netikėjo, kad ilgai ten išversiu, visi galvojo, kad man truks labai miesto gyvenimo. Tačiau ant mano kaklo ryžtingai puikavosi žiūronai, ant mano peties – tinklelis drugeliams gaudyti, o širdyje – daug entuziazmo pradėti puikų nuostabų, visai kitokį gyvenimą grynoje aplinkoje.

Džiaugsmas akiai

Gyvenu greta miškoKai tik atvažiuoji į namus pamiškėje, patenki į tą aplinką, kuri Lietuvoje yra tiesiog labai prabangi. Juk ne kiekvienas gali sakyti, kad gyvenime turi pakankamai laiko tam, kad daugiau pabūtų gamtoje, o mano namai visada yra šioje puikioje aplinkoje. Plika akimi matosi didybė ir žalumos nepaprasti plotai, o su žiūronais galiu pamatyti ir dar daugiau. Žiūronai leidžia pamatyti didybę mažesniuose dalykuose. Kas tai? Pirmiausiai tai visokie smulkūs miško gyvūnai ir paukščiai, kurie visada gyvena miške, tik juos būna sunkiau pamatyti. Gyvenimas prie miško yra nepakartojamas dalykas ir pats gražiausias paveikslas akims, kokio jo nesuteiks joks miesto architektūrinis paveldas.

Džiaugsmas nosiai ir ausiai

Skaityti straipsnį “Gyvenu prie miško” »

Drabužiai ir rūbai vaikams: kaip atrasti tinkamus?

Aprenkime vaikusVaikai nori atrodyti lygiai taip pat gražiai, kaip ir suaugę asmenys. Natūralu, kad tėveliai ieškodami tinkamiausių drabužėlių savo vaikams, pirmiausia atsižvelgia į patogumo faktorių. Tuo pačiu su pačiais vaikais dažniausiai net ir nesitaria, o paprasčiausiai perka tuos rūbus, kurie jiems atrodo labiausiai tinkantys. Visgi, ieškant drabužių vaikams taip pat labai svarbu atsižvelgti ir į mažųjų norą. Juk vaikučiai juos dėvės, tad reikia, kad jie būtų patenkinti drabužiais, kuriuos gaus.

Dydis. Žinoma, kad ieškant drabužių, kuriais planuojate aprengti savo vaiką, reikia kuo daugiau dėmesio sutelkti į dydį. Tik tinkamai pasirinktas užtikrins, kad pats drabužis tuo pačiu bus ir patogus. Daugelis tėvelių perka vaikams kiek didesnius drabužius negu reikia, kadangi nori, jog vaikas kuo nešiotų konkretų rūbelį. Tai geras pasirinkimas, tačiau visgi reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kad labai per didelis rūbas gana ilgą laiko tarpą vaikui bus labai nepatogus. Kad taip nebūtų – pirkite rūbus, kurie yra bent jau vienu dydžiu didesni, o ne keliais.

Modelis. Žinoma, drabužiai vaikams pagal stilių pasirenkami ne taip intensyviai kaip kad tie, kuriuos perka suaugę asmenys. Tačiau vis daugiau tėvelių nori, kad jų vaikučiai būtų kuo madingesni. Tuo atveju ieško stilingų rūbelių. Internete jie dažniausiai yra kiek pigesni, taigi siūlome įvertinti šią alternatyvą.

Skaityti straipsnį “Drabužiai ir rūbai vaikams: kaip atrasti tinkamus?” »

Mediniai langai

Langai namui ar butuiŠiandieną galite rasti langus pagal visus savo poreikius. Pardavėjai pasirūpins jūsų namų jaukumu. Svarbu, kad butas ar namas būtų šiltas šaltuoju metų laiku. Nesandarūs langai gali jums pridaryti bereikalingų papildomų išlaidų, todėl kiekvienas turi pasirūpinti šia pastato dalimi. Nemažai pasiūlymų galite rasti internete, suveskite reikiamus raktinius žodžius (pavyzdžiui, plastikiniai langai, mediniai langai kaina, langai iš medžio ar kitus). Rasite ne vieną pardavėją, kuris jums pasiūlys medinius ar plastikinius langus. Mediena vertinama nuo seno, tai natūralumas. Pasirinkite medinius langus, jie gali būti ne tik gražūs, bet ir individualūs. Puikių sprendimų galite rasti gamalangai.lt. Apsilankykite internetinėje svetainėje ir raskite langus savo namams. Įmonė gali pagaminti jūsų pageidaujamo tipo langus. Atlieka projektavimo darbus, viskuo gali pasirūpinti. Jums teliks džiaugtis jaukiais namais, tai svarbu kiekvienam.

gamalangai.lt gali jums pasiūlyti ne tik klasikinius langus. Čia rasite pasyvius, kaustytus aliuminiu, daugelio mėgstamus ekonomiškus. Siūlomi modernūs langai, namų šeimininkai mėgsta šiuolaikiškumą. Pardavėjas siūlo arkinius, mėgstantiems europietiško tipo, storus rėmo profilius bei termo. Medis yra natūralus, nesunkus, puikiai tinkantis langų gamybai. Tokie pasižymi kokybe, kas kiekvienam pirkėjui yra svarbu. Nereikėtų pamiršti, kad mediena turi teigiamą poveikį sveikatai. Daugelis ieško ilgaamžiškumo, mediniai langai puikus pasirinkimas, kadangi jie pasižymi tokiomis savybėmis.

Skaityti straipsnį “Mediniai langai” »

Kaip pasiimti ir grąžinti paskolą internetu?

Paskolos geriausiomis sąlygomisKai norima skubiai pasiskolinti pinigų, paskolos24h gali būti tikrai puikiu pasirinkimu. Vis daugiau bendrovių gali pasiūlyti pasiimti paskolą bet kuriuo klientui patogiu metu, tad viskas vyksta iš tiesų labai paprastai bei greitai. Paskola gali būti gaunama dar tą pačią dieną, tad tais atvejais, kada pinigai yra reikalingi skubiai, tokia pasirinkimo galimybė iš tiesų gali būti viena palankiausių. Taigi, kaip viskas vyksta: kaip pasiimti ir kaip grąžinti paskolą internetu?

Tai tikrai labai paprasta, ir pirmas dalykas, kurį reikėtų atlikti, tai paprasčiausiai pasirinkti tam tikrą paskolas teikiančią bendrovę. Šiandien įvairių paskolų teikėjų galime rasti pakankamai daug, todėl palanku palyginti, kas siūlo pačias geriausias skolinimosi sąlygas. Galite tiesiog apsilankyti įvairių paskolas teikiančių bendrovių internetinėse svetainėse, ir jose visada galėsite rasti pakankamai daug informacijos apie paskolų teikimo sąlygas. Naudodamiesi internetine paieška pagal tam tikrus raktažodžius, pavyzdžiui, paskolos24h, tikrai greitai atrasite tai, ko ieškote, ir pasirinkę tinkamiausią bendrovę galėsite pereiti prie kito žingsnio – registracijos.

Registruojantis pasirinktos įmonės internetiniame puslapyje reikės nurodyti asmens duomenis bei informaciją apie darbovietę, gaunamas pajamas, ir apie turimas skolas, jei tokių yra. Užpildę reikalingus duomenis turėsite patvirtinti asmens tapatybę, ir tai galėsite padaryti naudodamiesi internetine bankininkyste. Kartais yra klausiama, kodėl šis žingsnis yra būtinas, ir atsakymas yra labai paprastas: tokiu atveju siekiama išvengti apgavysčių, nes kartais pasitaiko atveju, kada tam tikri asmenys bando pasinaudoti kito asmens duomenimis siekdami sau naudos. Taigi, tapatybės patvirtinimas leidžia apsidrausti.

Skaityti straipsnį “Kaip pasiimti ir grąžinti paskolą internetu?” »

Kaminai: kaip išsirinkti pardavėją?

Kaminas mano namuiNe visada yra paprasta nuspręsti, kokį pardavėją pasirinkti, ir tuomet, jei jus domina kaminai, tikėtina, kad taip pat nėra paprasta išsirinkti tinkamiausią pardavėją. Įmonių, kurios siūlo kaminus, rasime iš tiesų nemažai, tad visada yra palanku įvertinti, kokie pardavėjai siūlo pačias palankiausias sąlygas.

Nemažai informacijos apie siūlomus kaminus galima rasti įmonių internetinėse svetainėse – juk šiandien savo internetinius puslapius turi tikrai nemažai bendrovių. Kiekvienu atveju galėsite tiesiog apsilankyti internetiniuose įmonių puslapiuose, ir čia tikrai galėsite rasti gana nemažai informacijos apie siūlomus kaminus.

Tam tikros bendrovės gali pasiūlyti ne tik kaminų įsigijimą, bet ir jų montavimą, kas tikrai visada yra labai palanku: nebetenka rūpintis, kas galėtų sumontuoti kaminą, ir tai gali padėti sutaupyti jūsų brangaus laiko. Tam tikrais atvejais nusprendžiama, kad kaminai gali būti montuojami savarankiškai, tačiau tai yra gana rizikinga, ir ne visada toks pasirinkimas gali pasiteisinti. Norint, kad viskas vyktų sklandžiai, ir netektų rūpintis, ar viskas bus atlikta tinkamai, palankiausia kreiptis į specialistus, kurie reikalingus darbus galės atlikti už jus.

Skaityti straipsnį “Kaminai: kaip išsirinkti pardavėją?” »

Sugedo šilumos siurbliai

Mūsų šeimoje pakeltas skandalas – nuo penktadienio neveikia šilumos siurbliai, o šeštadienį dar ir elektra buvo dingusi. Nežinome, kas čia ir dėl ko atsitiko, tačiau nemalonumų turime tikrai per akis.

Ieškome kaltų

Siurbliai efektyviam šildymuiKadangi namuose šiuose lankomės ne kiekvieną dieną, turime įjungtą signalizaciją. Namas stovi geroje vietoje, tačiau už kelių šimtų metrų yra vienų vagių šeimos namai. Jie visada vaikšto po mūsų ir kitų kaimynų sodus ir kiemus kaip po savo valdas. Tarsi kokie šikšnosparniai, kurie naktimis apglėbia visas padanges, visus laukus, viskas tampa jų. Taip ir tai šeimai atrodo, kad jiems priklauso daug kiemų, daug sodų, daug namų, jie gali daryti ką nori. Niekas niekada jų nematė dirbančių, tačiau visi žino, kur kartais dingsta mikrobangų krosnelė iš sodo namelio ar netgi ant kiemo per naktį neatsargiai paliktas aliumininis kibiras.

Kadangi nuo tada, kai ėmėme tame name nebegyventi, ten įrengėme signalizaciją, tai su ja vis turime reikalų. Dažnai skambina iš saugos tarnybos ir sako, kad, pavyzdžiui, išjungta elektra. Tada tenka prašyti kaimynų, kad tą elektrą kuo greičiau įjungtų, jog signalizacijos baterija gali išsikrauti. Atsiranda įtarimų, kad ir kitokiais būdais vis yra bandoma pakeisti namo saugumą, jog būtų galima įsilaužti. Šį kartą jaučiame, kad kažkaip labai nestabiliai veikia šilumos siurbliai. Be to, dar kažkas ne taip darosi ir su elektra, ji tai dingsta, tai atsiranda. Kadangi neprotingam žmogui ne iš karto aišku, kur prasideda signalizacijos laidai, kur elektros, o kur šiluminės sistemos, tai bijome, jog čia gali būti kalta tiesiog mūsų šaunieji kaimynai, kurie kažką mums galėjo atjungti.

Sprendžiame problemas

Skaityti straipsnį “Sugedo šilumos siurbliai” »

Slidinėjimo kelionės gali būti užsakomos ir virtualia prieiga!

Tikriausiai, kad nesumeluotume, teigdami, kad didžioji dauguma piliečių yra linkę vis dar naudotis įvairiausių agentūrų paslaugomis, tose situacijose, kai nori kur nors nuvykti, pailsėti ir panašiai. Vis dėlto, būtų galima pastebėti tai, kad kai rinkoje pradėjo populiarėti pigių skrydžių bendrovės, vis daugiau žmonių nusprendė keliauti savarankiškai, individualiai nusistatydami maršrutus ir šiuos tinkamai paskirstydami. Kad ir kaip ten bebūtų, kai kurie vis tiek yra linkę manyti, kad tarkime slidinėjimo kelionės negali būti užsakomos internetu – tai mums esą pakankamai keista, todėl šiandieną pasistengsime tai paanalizuoti.

Slidinėkite užsienyje atostogų metuTiesą sakant, ne vien tik, kad slidinėjimo kelionės šiandieną bus mūsų pavyzdys, įrodantis, ar tai pasakantis, ar įmanoma tokiais pasiūlymais pasinaudoti internetu, tačiau be viso to ir galima kelionių alternatyva – pabandysime paaiškinti taip pat ir tai, kodėl gi kai kuriose situacijose keliauti, o gal tiksliau planuoti, ne pasyvią kelionę yra ženkliai geriau? Manome, kad informacija, kurią pateiksime šiandieną, daugumai turėtų būti ne vien tik, kad aktuali, tačiau be viso to ir įdomi – norime pastebėti tai, kad žmonėms iš viso patinka keliauti, todėl natūralu, kad pasiūlymas turėtų susilaukti ir atitinkamai nemažai dėmesio.

Skaityti straipsnį “Slidinėjimo kelionės gali būti užsakomos ir virtualia prieiga!” »

Darbas reklamoje

Reklamos ant produktųTurbūt mažai kas nutuokia, kad produktų ženklinimas nueina labai ilgą kelią, iki kol mes pamatome produktus atrodančius vienaip ar kitaip, ar dar geriau – iki kol juos nusiperkame. Pirmiausiai, tai yra informacija, kurią reikia būtinai parašyti ant produkto, o toliau yra taip pat ir kūrybingumas, kurį reikia būtinai išnaudoti tam, kad darbas patrauklus.

Būtina informacija

Jeigu kalba eina apie tokią sritį, kaip maisto produktų ženklinimas, ta visada susidursime su atvejais, kai reikia kažkokią informaciją kažkur surašyti. Ta informacija maistui yra itin griežtai reglamentuojama. Pavyzdžiui, ten nebus gerai, jeigu būsite prirašę dalykų, kurie skambės patraukliai, tačiau bus netikslūs. Ant pakuotės visada yra būtina nurodyti jos kilmę, pagaminimo vietą ir kitus panašius dalykus. Taip pat reikia nurodyti svorį, maistinę sudėtį ir kitokius visokius parametrus, kurie nulemia tikrai labai daug. Taigi, kaip gi be tokios informacijos, su ja privalote susidoroti arba tie, kurie rašo tekstus, arba tie, kurie tvirtina galutinį produktą.

Kaip vyksta kūryba

Skaityti straipsnį “Darbas reklamoje” »

Ar verta parduoti mišką supirkėjui?

Jei norima parduoti turimą miško sklypą, tenka ieškoti, kas perka mišką, ir visada yra tikimasi, kad pavyks atrasti pirkėjus, siūlančius pačias palankiausias miško kainas. Bene dažniausiai yra nusprendžiama pirkėjų ieškoti įvairiuose skelbimų portaluose, tačiau neretai paieška trunka pernelyg ilgai, tad neretai keliamas klausimas, ar verta mišką parduoti supirkėjui. Taigi, ar tokia pasirinkimo galimybė galėtų pasiteisinti?

Jei yra tikimasi, kad mišką pavyks parduoti kuo greičiau, tokia galimybė gali būti viena palankiausių, nes jums nereikės gaišti laiko, norint susirasti pirkėją. Jei yra nusprendžiama pirkėjo ieškoti talpinant skelbimus, gali tekti laukti gana ilgą laiką, kol atsiras susidomėjusių pirkėjų, tačiau tuomet, jei nuspręsite mišką parduoti miškus superkančioms įmonėms, galite būti tikri, kad viskas vyks pakankamai greitai, ir jums nereikės gaišti laiko, ieškant pirkėjo.

Lietuvos miškaiĮvairių įmonių, kurios perka mišką, galima rasti ne taip ir mažai, tad palanku palyginti, kokios bendrovės siūlo pačias palankiausias sąlygas. Įsitikinsite patys, kad visada galima atrasti tokią bendrovę, kuri siūlo pačias geriausias miško supirkimo sąlygas, tad priimti tam tikrą sprendimą nebus labai sudėtinga.

Skaityti straipsnį “Ar verta parduoti mišką supirkėjui?” »

Auto supirkimas – populiarėjantis pasirinkimas

Ne visada parduoti transporto priemonę yra taip paprasta, kaip norėtųsi, tad neretais atvejais yra pasvarstoma apie galimybes, kaip galima būtų parduoti automobilį kuo greičiau. Vienas geriausių pasirinkimų – tai auto supirkimas, ir tokia galimybė pastaruoju metu tampa vis populiaresnė. Tai tikrai nestebina, nes toks pasirinkimas iš tiesų turi nemažai privalumų, ir vienas jų yra tai, kad tokiu būdu parduoti automobilį galima kur kas greičiau.

Superkami automobiliaiIš tiesų neretais atvejais automobilio pirkėjo paieška užtrunka kur kas ilgiau nei planuota, tad norint, kad transporto priemonę pavyktų parduoti kuo greičiau, galima paprasčiausiai pasirinkti automobilius superkančias bendroves, kurių pasirinkimas šiandien yra pakankamai didelis. Kiekvienu konkrečiu atveju tikrai bus galima atrasti tokius pasirinkimus, kurie galėtų geriausiai pateisinti jūsų asmeninius lūkesčius, ir įsitikinsite, kad transporto priemonė gali būti parduota tikrai labai greitai.

Galite apsilankyti įvairių įmonių, kurios siūlo automobilių supirkimą, internetinėse svetainėse, ir čia tikrai visada bus galima rasti kontaktus, kuriais susisiekę galėsite sužinoti, kiek pinigų gali būti pasiūlyta už jūsų automobilį. Įsitikinsite, kad siūloma pinigų suma gali būti tikrai palanki, ir automobilį galėsite parduoti palankiausiomis sąlygomis. Palyginę, kiek pinigų siūlo skirtingi supirkėjai, labai greitai galėsite apsispręsti, kuri galimybė galėtų būti pačia geriausia, ir tuomet beliks tik susitarti dėl transporto priemonės pardavimo.

Skaityti straipsnį “Auto supirkimas – populiarėjantis pasirinkimas” »